چاپ و نشر کتاب با هزینه پایین و کیفیت مطلوب در کوتاه ترین زمان

مهمترین گام در چاپ کتاب پیدا کردن یک انتشارات معتمد و خوب است. موارد دیگر از جمله نحوه قرارداد در گام بعدی است که توجه شما را به آن جلب می نماییم:

انعقاد قرارداد با انتشارات عمدتا توافقی است. انتشارات به چند حالت ممکن است با نویسنده توافق کند:

1- هزینه چاپ کتاب و تمام مراحل صدور مجوز و غیره را نویسنده بر عهده می گیرد و ناشر تمام این مراحل را انجام داده و کتابهای چاپ شده را تحویل نویسنده می دهد.

در این حالت، انتشارات ممکن است تا حدودی در امر توزیع کتاب به نویسنده کمک برساند، اما در بسیاری از موارد این کار صورت نمیگیرد.

2- انتشارات هزینه چاپ کتاب و تمام مراحل صدور مجوز و توزیع کتاب را خود بر عهده میگیرد و نویسنده هیچ هزینه ای بابت چاپ کتاب نمی پردازد.

چنین توافقی زمانی انجام می شود که انتشارات متقاعد شود که کتاب تالیف شده توسط نویسنده ارزشمند بوده و برگشت سرمایه برای انتشارات به دنبال دارد.

3- حالت سوم به این صورت است که نه تنها انتشارات هزینه چاپ اثر را متقبل می شود، بلکه مبلغی از فروش کتاب به عنوان حق تالیف به نویسنده پرداخت می کند که به صورت عرف بین 5 تا 20 درصد قیمت پشت جلد کتاب است.البته این درصد بطور تقریبی معادل 35 تا 55 درصد سود کل است.

حق تالیف توافقی بوده و درصدی از مبلغ پشت جلد کتاب را شامل می شود. که این امر بسته به اعتبار نویسنده و نیز طرف سرمایه گذار دارد. اگر نویسنده سرمایه گذاری کند درصد بیشتری بابت حق التالیف می گیرد. زیرا ربسک سرمایه متوجه نویسنده خواهد بود.

مراحل چاپ کتاب :

1- ارسال اثر به انتشارات از طریق سایت در قالب فایل pdf و یا ارسال اثر از طریق حضور فیزیکی در قالب لوح فشرده یا پرینت و دریافت رسید از ناشر.

2- بررسی کتاب توسط کارشناسان انتشارات از جنبه های مختلف محتواییو کسب و کار و . . .

3- تماس با نویسنده و برگزاری نشست جهت عقد قرارداد.

4- اخذ شابک توسط ناشر

5- ثبت اثر در کتاب خانه ملی به نام نویسنده

6- اخذ مجوزهای مربوطه از طریق وزارت فر هنگ و ارشاد اسلامی

7-چاپ کتاپ

8- در یافت مجوز اعلام وصول

9- توزیع کتاب و فروش آن توسط فروشگاه ها

با توجه به عدم امکان ارائه جزییات کامل در این صفحه کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی و یا حضوری آماده اطلاع رسانی به شما عزیزان می باشند.

مبانی ریتم در موسیقی شامل درک ریتم، خواندن ریتم و ساختن ریتم اثر سیامک عزیززاده منتشر شد.

کتاب مبانی ریتم در موسیقی کتابی جامع است که به زبانی بسیار ساده تالیف گردیده است.

در این کتاب پس از ارائه هر فیگور ریتمیک، تمرینات مختلفی ارائه شده است. و در پایان هر فصل نیز تمریناتی جهت ساختن ریتم پیش بینی گردیده.

در این محموعه هنرجویان با ریتم های ساده، تر کیبی و لنگ به صورت حرفه ای آشنا خواهند شد.

یکی از دغدغه های امروز هنرجویان اجرای تقسیمات نا متعارف نت ها ( تریوله، سیکسیوله و . . . ) می باشد. این موضوع در این کتاب به خوبی تشریح گردیده است.

وزن خوانی در این کتاب از روش های  مختلفی بررسی شده و محدود به یک سبک حاص نمی باشد.

مرکز پخش کتاب این کتاب فروشگاه درویش خان است.